Galeria foto


Miejsca


Kino Skarb
Browar - Kino nocne
Kino Salto
Film otwarcia w kinie Skarb.
Staw Echo
Plaża przy stawie Echo
Przed kinem Jowita
Praca w Biurze Organizacyjnym
Uśmiechnięte wolontariuszki w kinie Salto
Kino Dzięcioł
Biuro organizacyjne podczas pracy. Laf 12
Zwierzyniecki rynek
Przy odrobinie szczęścia można się natknąć na koniki polskie
Kino Skarb
Kino Salto
Biuro organizacyjne
Przed kinem Salto
Kino Dzięcioł

Akademia dzieciom


Przedstawienie Kukiełkowe
Oglądanie filmu
Kino dla dzieci - pierwszy film w kinie Skarb
Kino dla dzieci - film na zakończenie w kinie Skarb
By uniknąć upałów, projekcje dla dzieci odbywają się w salach
Zabawa w artystów
Zajęcia plastyczne

Ogólnopolski Konkurs Prelegentów


Jury wraz ze zwycięzcą Konkursu Prelegentów Filmowych - Piotrem Wojtankiem podczas 12. edycji Laf
Jury wraz z uczestnikami Ogólnopolskiego Konkursu Prelegentów 2016
Jury konkursu prelegentów 2012
Uczestnicy i jury konkursu prelegentów '2012
Konkurs prelegentów - jury 2015 - Bolesław Racięski, Adam Garbicz, Marlena Gabryszewska, Janusz Korosadowicz

Inne


Bóbr - maskotka festiwalowa
Rektor LAF - Piotr Kotowski z burmistrzem Zwierzyńca Janem Skibą
Pierwszy etap powstawnia rzeźby Bobra
Drugi etap powstawnia rzeźby Bobra
Kolejny etap powstawnia rzeźby Bobra
Odsłonięcie Bobra - maskotka festiwalowa
Twórcy rzeźby i Rektor LAF-u z ukończona rzeźbą Bobra
Aleksandr Sokurow, Natalia Pantiuszkowa, Piotr Kotowski, Krzysztof Zanussi

18. LAF


Imprezy towarzyszące


Koncert - Tsigunz Fanfara Awantura
Koncert - Black Velvet Band
Koncert Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod batutą Rafała Rozmusa do filmu
Koncert - Dron
Koncert - Huun Huurtu
Spotkanie po spektaklu z Joanną Szczepkowską
ADHD i inne cudowne zjawiska - Joanna Szczepkowska i Hanna Konarowska
4 formy terroryzmu - Teatr TCR
I będą święta - Agnieszka Przepiórska
Kobieta z piątej dzielnicy - Łukasz Maciejewski i Joanna Kulig
Lato w mieście - Agnieszka Gomułka i Sławomir Orman
Piąta pora roku - Marian Dziędziel
Viktor Daszuk i Grzegorz Pieńkowski
Knienie - Teatr TCR
Koncert - Black Beat
Koncert - Cloud Jam
Koncert - Horypna
Koncert - Mashala Doza
Koncert - Fuente
Gombrotypy - Przemysław Gąsiorowicz
Kokon - Anna Biernacka
Marzenie Nataszy - Anna Dudziak
Płatonow Making Off
Waldemar Rychły i Przyjaciele
Koncert Wes Gałczyński and Power Train
Monodram - Od przodu i od tyłu - Mateusz Nowak
Koncert zespołu Rura

Ludzie związani z Akademią


Adam Radziszewski - kierownik kina Salto
Marlena Gabryszewska - kierownik kina Jowita
Piotr Wojtanek - kierownik kina Skarb
Wykładowca Paweł Aleksandrowicz
Wykładowca Łukasz Maciejewski
Wykładowca Adam Garbicz
Rafał Rozmus - kompozytor i dyrygent
Ksiądz Marek Lis
Weronika Gardiasz - kierownik kina Dzięcioł
Jakub Kuszewski, Piotr Kotowski i Jan Skiba
Maciej Gil
Wykładowca Tadeusz Lubelski
Wykładowca Piotr Czerkawski
Wykładowca Andrzej Werner
Wykładowca Bartosz Solarewicz
Wykładowca Jacek Ziemek
Wykładowca Iwona Sowińska
Lesław Skwarski - fotograf

Poznaj nasz zespół

 




Trochę faktów ...



35 000
GODZIN DOBREGO KINA
55 000
WIDZÓW
3 000
PROJEKCJI
100
NAJWYBITNIEJSZYCH TWÓRCÓW