Aktualności


Konkurs na plakat 18. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozstrzygnięty

2017-05-24

Konkurs na plakat 18. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozstrzygnięty

  Do tegorocznego konkursu wpłynęło sporo projektów. Otrzymaliśmy aż 124 prace, w tym także od profesjonalistów. Prace charakteryzowały się bardzo dużą różnorodnością .

          Jury w składzie: Piotr Kotowski (Rektor LAF), Joanna Swacha (marketing i promocja LAF) oraz Łukasz Kanafa (biuro organizacyjne LAF) po bardzo burzliwych obradach wybrało projekt nadesłany przez Adama Kołakowskiego.

          Zaproponowany plakat 18. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu spełniał wszystkie wymogi regulaminowe. Projekt nawiązuje do jednego z tematów poruszanych podczas 18. edycji Festiwalu, mianowicie cyklu "18 mieć lat to nie grzech". Projekt bardzo pomysłowo nawiązał do tematu przewodniego i tym samym wyjątkowo trafnie ujął ideę konkursu.

          Autor projektu – Adam Kołakowski – otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł oraz akredytację na 18. odsłonę Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.


Poszukujemy wolontariuszy na 18. LAF

2017-04-04

Jeśli chcesz ciekawie spędzić wakacje, jesteś miłośnikiem dobrego kina i aktywnego spędzania wolnego czasu, chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach (i o zupełnie innych też)...

To mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, ruszyła rekrutacja Wolontariuszy na 18. LAF, zapraszamy do współpracy! Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj18 Letnia Akademia Filmowa zbliża się wielkimi krokami

2017-04-04
Rektor przemówił! - zapraszamy do zapoznania się ze szkicem programowym 18. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Konkurs na plakat 18. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu!

2017-04-04
Konkurs na plakat 18. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu został ogłoszony. Szczegóły znajdują się w zakładce Konkurs na plakat 18. LAF. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu oraz regulaminem. 

Czekamy na Wasze prace!


Poznaj nasz zespół

 
Trochę faktów ...35 000
GODZIN DOBREGO KINA
55 000
WIDZÓW
3 000
PROJEKCJI
100
NAJWYBITNIEJSZYCH TWÓRCÓW