Akredytacje


Serwis akredytacyjny
18. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu
(11-20.08.2017)


e-mail: akredytacja [at] laf.net.pl


Aby wziąć udział w Letniej Akademii Filmowej należy wypełnić formularz akredytacyjny. Potwierdzona przez biuro LAF akredytacja gwarantuje możliwość uczestniczenia w wydarzeniach programowych Akademii. Akredytacje można nabywać także w czasie LAF (w biurze LAF bądź w kinach), o ile nie zostaną wyczerpane w czasie działania serwisu akredytacyjnego. Jak dotąd, zawsze istniała możliwość akredytowania się już w Zwierzyńcu.


Przyznanie akredytacji potwierdzimy telefonicznie lub e-mailem. Dopiero wówczas prosimy o dokonanie opłaty akredytacyjnej na wskazane w formularzu konto. Opłaty można też dokonać gotówką przy odbiorze akredytacji w Biurze Organizacyjnym LAF w Zwierzyńcu (ul. Słowackiego 2).
Akredytacja upoważnia do wstępu na projekcje filmowe i imprezy towarzyszące:

Istnieje możliwość nabycia:


Akredytacja zwykła


Pełna


5-dniowa


3-dniowa


200 zł


100 zł


60 zł


Akredytacja klubowa
dla członków Dyskusyjnych Klubów Filmowych
zrzeszonych w Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych


150 zł


 
Akredytacje prasowe są przyznawane w drodze decyzji władz Akademii

O przyznaniu/nieprzyznaniu akredytacji prasowej wnioskodawca będzie informowany 

w terminie 3 dni roboczych od daty wpłynięcia formularza akredytacyjnego.Akredytacje upoważniają do wstępu na biletowane projekcje filmowe w ilości:

  • Akredytacja pełna/klubowa - 7 biletowanych projekcji filmowych każdego dnia LAF.

  • Akredytacje okresowe (5-dniowa3-dniowa) - 5 biletowanych projekcji filmowych każdego dnia ważności akredytacji.

  • Akredytacje okresowe zyskują ważność wraz z odnotowaniem przez biletera kina pierwszego wejścia na seans filmowy.

  • Akredytacja prasowa - wstęp na wszystkie biletowane projekcje filmowe każdego dnia LAF. Akredytacja prasowa przysługuje wyłącznie czynnym dziennikarzom publikującym regularnie w periodykach drukowanych lub w Internecie, autorom programów telewizyjnych i radiowych. Każda redakcja może ubiegać się tylko o jedną akredytację dla swojego przedstawiciela. Warunkiem otrzymania akredytacji jest przysłanie wypełnionego formularza akredytacyjnego, z pieczątką firmową redakcji i podpisem redaktora naczelnego. Do wniosku należy dołączyć kopię publikacji (nagrań) z poprzedniej edycji LAF, jeśli ubiegający się był w ubiegłym roku akredytowany. Jeśli ubiega się o akredytację po raz pierwszy, oczekujemy kopii publikacji (nagrań) własnych dotyczących tematyki filmowej. Termin składania wniosków o przyznanie akredytacji prasowej upływa z dniem 7.07.2017. Nie będą rozpatrywane wnioski zawierające uchybienia formalne. O przyznaniu akredytacji powiadomimy zainteresowane redakcje drogą mailową. Akredytacja prasowa jest imienna i nie może być przekazywana innym osobom, pod groźbą unieważnienia.

Wstęp na imprezy towarzyszące dla osób akredytowanych jest wolny.
Ceny akredytacji nie zawierają kosztów noclegów.


Osoby poszukujące noclegu na czas trwania Letniej Akademii Filmowej, w Zwierzyńcu lub okolicy, odsyłamy na strony internetowe kwaterodawców: www.agroturystykazwierzyniec.plwww.noclegi.zwierzyniec.comwww.eholiday.pl/noclegi-zwierzyniecDodatkowych informacji o noclegach można zasięgnąć w Punkcie Informacji Turystycznej (przy Centrum Kultury w Zwierzyńcu), ul. Słowackiego 2, tel. (84) 687 26 60.


Równie dostępna pod względem cen jest też propozycja gastronomiczna (stołówka w ZOKiR, restauracja "Telimena", Karczma "Młyn", restauracja "Anna", restauracja "Czar Roztocza", restauracja "Zacisze", pub MANGO, restauracja Sonata)


Formularz akredytacyjny można przekazać:

  • pocztą pod adres Biura Organizacyjnego LAF w Lublinie:

Stowarzyszenie Filmowe CineEuropa
ul. Krakowskie Przedmieście 11/4a
20-002 Lublin


Akredytacje można także zakupić w czasie trwania festiwalu: 5-dniowe (100 zł) i 3-dniowe (60 zł) oraz wejściówki na pojedyncze seanse (10 zł) - w kasach kin.


Akredytacja pełna (200 zł) - do nabycia tylko w Biurze Organizacyjnym LAF:

Zwierzyniec
ul. Słowackiego 2
dawny ZOKiR, dziś Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu


W Biurze Organizacyjnym LAF można także nabyć pozostałe akredytacje, podobnie jak szeroką gamę gadżetów festiwalowych czy książek o tematyce filmowej.Pobierz plik: LAF Akredytacja_ZWYKLA 2017.pdf


Pobierz plik: Akredytacja_zwykla 2017.xls


Pobierz plik: LAF Akredytacja_KLUBOWA 2017.pdf


Pobierz plik: Akredytacja_klubowa 2017.xls


Pobierz plik: LAF Akredytacja_PRASOWA 2017.pdf


Pobierz plik: Akredytacja_prasowa 2017.xls

Poznaj nasz zespół

 
Trochę faktów ...35 000
GODZIN DOBREGO KINA
55 000
WIDZÓW
3 000
PROJEKCJI
100
NAJWYBITNIEJSZYCH TWÓRCÓW